Saturday
Time Name Stage
10:00 am to 11:15 am Skinny Is Green Main Stage
10:00 am to 11:00 am Citizen Groove Art Stage
10:30 am to 11:30 am Stage Dance Centre The Tom Thumb Children's Stage
10:30 am to 12:30 pm Frances Lea Dance Center The Frost Zone Stage
11:00 am to 12:00 pm Eli Mosely Riverbank Stage
11:30 am to 12:00 pm Trinity Dance Company The Tom Thumb Children's Stage
11:30 am to 12:30 pm Third Voice Studios Range Area
11:45 am to 1:00 pm The Enablers Main Stage
12:00 pm to 2:00 pm King & Roberts Dance Studio The Tom Thumb Children's Stage
12:30 pm to 1:30 pm Texas Weather Riverbank Stage
1:00 pm to 2:15 pm Old City Lights Art Stage
1:00 pm to 1:30 pm Senior Shimmers of Fort Worth Range Area
1:00 pm to 2:30 pm Bruce Lea Dance Factory The Frost Zone Stage
1:30 pm to 2:45 pm Blue Hat Band Main Stage
2:00 pm to 3:00 pm 410 Line Dancers Range Area
2:00 pm to 3:00 pm Nathan's Hot Dog Eating Contest Riverbank Stage
2:00 pm to 2:45 pm Frances Lea Texas Clogging The Tom Thumb Children's Stage
2:45 pm to 4:15 pm Devin Leigh Art Stage
3:00 pm to 4:00 pm Elite Performing Arts Conservatory The Tom Thumb Children's Stage
3:15 pm to 4:30 pm Saving Yesterday Main Stage
3:30 pm to 5:00 pm Butler Music School The Frost Zone Stage
3:30 pm to 4:30 pm Songbird Jones Riverbank Stage
4:00 pm to 4:30 pm M.A.D. Performance Company Range Area
4:00 pm to 5:00 pm Klassy Kloggers The Frost Zone Stage
4:30 pm to 5:00 pm Artistry in Motion The Tom Thumb Children's Stage
4:45 pm to 6:15 pm Andrew Sullivan Art Stage
5:00 pm to 6:00 pm Artisan Ambassadors The Frost Zone Stage
5:00 pm to 6:15 pm American Dreamer Main Stage
5:00 pm to 5:45 pm Dancers Called to Exhort Range Area
5:00 pm to 6:00 pm Evenfold Riverbank Stage
5:00 pm to 7:00 pm Dream Dance Conservatory The Tom Thumb Children's Stage
6:00 pm to 6:30 pm Margo Dean School of Ballet Range Area
6:30 pm to 7:30 pm Casey Jones band Riverbank Stage
6:30 pm to 8:00 pm Me & My Monkey Main Stage
6:45 pm to 8:00 pm Ahmed Johnson & The Usual Suspects Art Stage
7:00 pm to 8:00 pm Zumba Instructors of Metroplex YMCA Range Area
8:15 pm to 9:30 pm Kyloe Blue Riverbank Stage
8:30 pm to 9:30 pm Rob Holbert Group Art Stage
8:30 pm to 10:00 pm Petty Theft Main Stage